İstanbul / Şanlıurfa
0850 441 3936

Hikâyemiz

E-ticaret alanında 17 yıllık derin bir bilgi birikimine ve deneyime sahip olan kurucumuz Esat Çetin, uzun zamandır hayalini kurduğu ajansını hayata geçirmeye karar verir. Yapılacak bellidir; E-ticaret dünyasına yeni adım atacak firmalara yol göstermek, onlara yeni bir exen oluşturmak. Ancak şartlar bir türlü istediği seviyede olgunlaşmaz bu fikrini erteler...

Yıl 2020. Covid-19 pandemisi tüm dünyayı evine hapsetmiş ve hiç kimse çalışamıyor ancak e-ticaret dünyası rekor üstüne rekorlar kırıyor. Bu rekorlar her girişimcinin ilgisini çektiği için bir çok kişi e-ticaret yapmaya karar veriyor ancak bir çoğu neyi nasıl yapacağını bilmediği için başlayamıyor, başlayanların büyük bölümü ise stratejik hatalar yapıp zarar ediyor. Bu duruma üzülür ancak artık beklediği şartlar oluşmuş olsa da artık bir ekip kurmak eskisinden çok daha zordur. Çünkü covid-19'un evlerine hapsettiği insanlar işe gidememektedir. Daha önce tereddüt ettiği ancak potansiyelini gördüğü uzaktan çalışma modeli için cesaret verir.

Ofis duvarları olmadan, Türkiye'nin dört bir yanından yetenekli profesyonelleri bir araya getirerek yepyeni bir dijital ajans yapısının temellerini atar. Bu yeni yapı, özellikle e-ticaret dünyasına adım atan sitelere yön gösterecek, onların rotası EXENONLINE olacaktır. Ve böylece EXENONLINE'ın temelleri atılmış olur. İlk olarak sosyal medya yönetimi ekibi kurulur, kısa süre içinde dijital pazarlama ve SEO departmanlarıyla kadromuzu genişletiriz. Grafik tasarım, e-ticaret ve pazaryeri yönetimi departmanlarımız da eklenince, gücümüze güç katmış oluruz. Kuruluşumuzun üzerinden üç yıl geçer ve ekibimiz 10+ kişilik bir profesyonel topluluğa dönüşür. Yönettiğimiz projelerin sayısı ve reklam bütçelerimiz sürekli artış gösterir. Sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin başarıları, bizim en büyük gurur kaynağımız haline gelir.

EXENONLINE, alanında tecrübeli ekibiyle büyümeye devam ederken, EXEN AKADEMİ aracılığıyla ülkemizin dört bir yanında e-ticaret eğitimleri vermekteyiz. Butik ajans anlayışıyla hareket ediyor, müşteri portföyümüzü özenle seçilmiş e-ticaret siteleriyle sınırlı tutuyoruz. Yenilikçi düşünceleri benimseyen, işine tutkuyla bağlı ekibimizle, e-ticaret sitelerinin başarı hikâyelerini birlikte yazıyoruz.

retina-logo

Lisanslarımız

Ekibimiz

Esat Çetin

Kurucu / Genel Direktör

İrem Ercüment

E-Ticaret Uzmanı

Sanem Kaya Yılmam

Marka İletişim Direktörü

Oğuzcan Çağan

Sosyal Medya Uzmanı

Miraç Esen

Grafik Tasarım Uzmanı

Yusuf Tan

Yazılım Geliştirici

Eda Balkanoğlu

SEO İçerik Editörü

Anıl Torun

SEO İçerik Uzmanı

Melihcan Karaz

Web Geliştirici

Tülay Bayrak

Dijital Pazarlama Direktörü